Inhoudelijk deskundigen Diagnostiek

Allergie
mw dr. A. (Annick) de Vries annick.devries@sanquin.nl T 020-512 3248
Autoimmuuntrombocytopenie, -granulocytopenie
dr. L. (Leendert) Porcelijn l.porcelijn@sanquin.nl T 020-512 3313
Autoimmuunziekten
mw dr. D. (Dörte) Hamann
hr J. (Jan) de Jong
hr G. (Gerrit) Verbeek
d.hamann@sanquin.nl
j.dejong@sanquin.nl
g.verbeek@sanquin.nl
T 020-512 3173/3175
Biologicals mw. dr. A. (Annick) de Vries annick.devries@sanquin.nl T 020-512 3248
Bloedstolling

hr C.M. (Carel) Eckmann
mw dr. M.J. (Martine)van Essen-Hollestelle

c.eckmann@sanquin.nl
m.vanessen@sanquin.nl

T 020-512 3120/3370
Complement, immuuncomplexen
mw dr. K.A. (Kyra) G elderman
mw dr. D. (Dörte) Hamann
k.gelderman@sanquin.nl
d.hamann@sanquin.nl
T 020-512 1361
T 020-512 3443/3175
Hemolytische anemieën
dr. R. (Rob) van Zwieten r.vanzwieten@sanquin.nl T 020-512 3346
HLA-typering, HLA-geassocieerde aandoeningen
dr. N.M. (Junior) Lardy n.lardy@sanquin.nl T 020-512 3279
Informatie Centrum Sanquin
Diagnostiek
drs. C.H.A. (Charles) Veldhoven c.veldhoven@sanquin.nl T 020-512 3470
Proliferatieve bloedziekten
prof. dr. C.E. (Ellen) van der Schoot
mw C.H.E. (Christa) Homburg

e.vanderschoot@sanquin.nl 
c.homburg@sanquin.nl

T 020-512 3390/3227
Relatiebeheer
dhr N. (Nico) Vreeswijk, MBA
mw E. (Esther) van Ommen
mw M. (Marga) van Hulst-Sundermeijer
mw P.M. (Petra) Hilarius-Stokman
n.vreeswijk@sanquin.nl
e.vanommen@sanquin.nl
m.vanhulst@sanquin.nl 

p.hilarius@sanquin.nl
T 020-512 3444
T 06-5100 3127
T 06-5117 4125

T 06-2276 5319
Serumeiwitten
mw dr. K.A. (Kyra) Gelderman
mw dr. D. (Dörte) Hamann
k.gelderman@sanquin.nl
d.hamann@sanquin.nl

T 020-512 1361
T 020-512 3443/3175

Transfusieproblematiek
mw dr. C. (Claudia) Folman
mw prof. dr. M. (Masja) de Haas
Dhr M. (Martijn) van Gils (Rotterdam)
 
c.folman@sanquin.nl
m.dehaas@sanquin.nl
m.vangils@sanquin.nl
T 020-512 3373/3374

T 06-13701786
Vaderschapsonderzoek
dr. N.M. (Junior) Lardy n.lardy@sanquin.nl T 020-512 3279
Virusdiagnostiek
dr. M. (Maarten) Koot m.koot@sanquin.nl T 020-512 3358/3186
Virale nucleïnezuurdiagnostiek
dr. B.M. (Boris) Hogema b.hogema@sanquin.nl T 020-512 1315
Zwangerschapsimmunisatie
mw dr. C. (Claudia) Folman
mw prof. dr. M. (Masja) de Haas
c.folman@sanquin.nl
m.dehaas@sanquin.nl
T 020-512 3373/3374
Laatst bewerkt op: 12 april 2016